Obi CZ Hodonín

Spotrebitelia, ktorí obľubovali nákupy v Baumaxe, si už nejaký čas zvykajú na nového predajcu. Ním nie je nik iný ako spoločnosť Obi CZ Hodonín, ktorá pokračuje v expanzii a vstúpila aj na trh s potrebami pre stavbu, dom a záhradu, aby si na ňom vybudovala svoje stabilné miesto.

Obi logoViac ako 30 000 zamestnancov, sieť predajní s medzinárodným pôsobením a tisíce produktov predávaných v kamenných predajniach alebo on-line. Výsledky spoločnosti Obi CZ Hodonín sú viac než skvelé a pre  spotrebiteľov dostatočne lákavé na to, aby vás to pri nákupoch tovaru potrebného do záhrady alebo domu takisto motivovalo vyhľadať práve Obi CZ Hodonín.

Obi CZ Hodonín

Renomovaná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj tovaru pre stavby, dom a záhradu, otvorila svoje prvé predajne vo februári tohto roku. Spolu šlo o 12 marketov, ktoré vytvorili tunajšiu sieť predajní združenú práve pod značkou Obi. Podobne ako v iných krajinách, aj u nás sa vedenie spoločnosti zameriava na spotrebný tovar určený najmä pre potrebám kutilov a záhradkárov.

12 predajní OBI na Slovensku :

Vynikajúci servis a bohatá ponuka produktov

Obi Prešov market

Služby tohto nadnárodného predajcu radi využijete v prípade, že hľadáte viac ako len tradičné záhradkárstvo. Vedenie spoločnosti si dá záležať, aby ste pri dopyte po viacerých produktoch naraz nakúpili všetko potrebné pod jednou strechou. Vzhľadom na to je stratégia spoločnosti zameraná na spojenie vynikajúceho servisu a dostatočne bohatej ponuky produktov, čo ale nie je koniec. Vyzdvihnúť musíme personál, ktorý je k dispozícií v slušnom počte a zabudnúť nesmieme ani na požičovňu náradiu, vďaka čomu vyriešite problém s nedostatkom pomôcok.

Obi CZ Hodonín  je najmä o dome a záhrade   

Obi

Bez ohľadu na rozmanitosť predávaného tovaru tvorí jeho výrazný podiel práve sortiment z oblasti domu a záhrady. Ponuka kvetov od výmyslu sveta, pracovné náčinie, pomôcky pre starostlivosť o exteriér alebo doplnky do záhrady ako osvetlenie či nábytok ovládli väčšinovú časť predajní. Do tohto okruhu však patria aj rôzne stavebniny, ktoré na vás čakajú v regáloch plných najkvalitnejšieho tovaru za rozumné ceny. Ak hovoríme rozumné, myslíme skutočne primerané ceny, ktoré vám umožnia nakupovať aj pred výplatou. 

Predajne Obi CZ Hodonín zdobia kvalitné značky

Obi produkty

Čísla potvrdzujúce vyšší dopyt po predávaných produktoch, stúpajúci predaj a rozširovanie ponuky sortimentu sú z veľkej časti výsledkom voľby značiek, ktoré v každej z 12 predajní nájdete. Ide o produkty od vlastných, ale aj svetoznámych výrobcov, ktorých práca patrí k najlepšej vo svojom obore, čo dvíha kvalitatívnu úroveň tovaru v každom jednom markete. Ani predajne Obi CZ Hodonín nie sú výnimkou a pri návšteve ktorejkoľvek z nich natrafíte na niekoľko zvučných názvov, ktoré sú garanciou prvotriedneho sortimentu.

Výber najpredávanejších značiek v Obi CZ Hodonín :

  • Hettich

  • Osram

  • OBI Decoline

  • OBI Selection

  • CMI

  • Gardena

  • LUX Tools

  • ebertsankey

  • Scheurich

Spoločnosť Obi CZ Hodonín odštartovala svoj predaj vo veľkolepom štýle, čo potvrdzujú aj ohlasy spokojných zákazníkov. Ďalším z nich sa môžete stáť práve vy a vzhľadom na širokú sieť marketov situovaných po celej krajine nájdete obľúbeného predajcu aj vo svojom regióne. Neváhajte a v prípade, že potrebujete čokoľvek pre dom a záhradu, váš hobbymarket vás pozýva do sveta najlepšieho sortimentu za atraktívne ceny.

Bohatá ponuka zliav, prehľad najpredávanejšieho sortimentu a vynikajúca dostupnosť informácií o jednotlivých produktoch. To všetko nájdete v letáku od vášho obľúbeného predajcu OBI, ktorý pravidelne nachádzate vo svojej schránke.

Pôsobenie spoločnosti OBI trvá len niekoľko mesiacov, no aj napriek tomu si dokázala vybudovať široké spektrum zákazníkov. Okrem dobrého servisu a bohatej ponuky sortimentu má na tom zásluhu aj distribúcia reklamných tlačovín. OBI leták sa totiž dostáva priamo do vašej schránky, aby vás v pohodlí domova pozvali na nákupy najlepšieho tovaru pre dom, stavbu a záhradu.

Obi CZ Hodonín leták každý týždeň

Predstavitelia Obi CZ Hodonín prichádzajú neustále s nejakými novinkami, o ktorých musíte okamžite vedieť. Keďže dbajú o to, aby ste mali prístup k aktualitám čo najskôr, svoj leták vám pošlú každý týždeň. Samozrejme s aktualizovaným obsahom, v ktorom sa vždy dozviete to najdôležitejšie z diania vo svete svojho obľúbeného predajcu.

Skvelá dostupnosť informácií

Cieľom letáku je staviť na skvelú dostupnosť informácií, vďaka ktorým budete presne vedieť, čo, kde a kedy nakupovať. Oboznámite sa s najpredávanejšími produktmi, dozviete sa o ich vlastnostiach a na záver si môžete spraviť porovnanie cien. Pre nových zákazníkov je tu ešte záverečná časť s informáciami o mieste predajní a s otváracími hodinami.

Prehľad o akciách v predajni Obi CZ Hodonín

OBI leták

Hlavným bodom letáku Obi CZ Hodonín je samozrejme podrobný prehľad aktuálnych akcií. Zlacnené kvety, stavebniny či doplnky do domu a záhrady na vás vykuknú už z titulnej strany, aby následne pokračovali naprieč celým obsahom. Spojenie kvalitných značiek s atraktívnymi cenami tak máte k dispozícií na niekoľkých stránkach a to každý týždeň. Ako pozvánka na nákup stojí za to, čo myslíte?


Majstri, kutili, stavbári aj vášniví záhradkári nakupujú len u najlepších. A pri výbere sortimentu im pomáhajú špeciálne katalógy, čo platí aj v prípade spoločnosti Obi CZ Hodonín, ktorá sa môže pochváliť jedným z najkrajších a najprehľadnejších katalógov.

Obi CZ Hodonín je známe svojimi skvelými službami a ústretovým prístupom k zákazníkom. Okrem iného to potvrdzuje aj tlač špeciálneho katalógu, ktorý ponúka pohľad na predávaný sortiment celkom zblízka. Podobne ako leták, aj katalóg plní informačnú funkciu, no po jeho prelistovaní si odnesiete omnoho viac poznatkov o predajcovi a jeho produktoch. A teraz vám povieme prečo. 

Ako zákazníci Obi oceníte bohatý obsah

Exkluzívne fotografie, desiatky zaplnených strán, pútavé články a prestížne značky, to všetko je súčasťou bohatého obsahu katalógu Obi CZ Hodonín. Úloha jeho autorov je jasná, vtiahnuť vás do sveta krásy a kvality, ktorá sa stane súčasťou vášho domu a záhrady. Vďaka tomu sa pri prezeraní katalógu nebudete nudiť, takže vopred sa pripravte na to, že pri tom strávite pár hodín času.

Všetko pre dom a záhradu

Hľadáte kvalitné stavebniny za dobrú cenu? Potrebujete nový záhradný nábytok? Alebo skôr nejaké doplnky do kúpeľne? Žiadny problém, pokiaľ držíte v rukách nový Obi CZ Hodonín katalóg, ktorý vám pomôže nájsť hľadaný tovar. Výber je naozaj bohatý a vo vašom nákupnom košíku sa môžu ocitnúť produkty v rôznych prevedeniach od rôznych výrobcov, pretože práve v Obi CZ Hodonín nájdete všetko pre dom a záhradu. 

OBI katalóg aj na internete

Na katalóg Obi CZ Hodonín nemusíte čakať, kým ho prinesie poštár. Bez problémov sa k nemu dostanete aj na internete, kde nechýba nič z podrobného obsahu, práve naopak. Zúčastníte sa viacerých diskusií a svoje poznatky obohatíte ďalšími novými informáciami. Ku katalógu sa tak dostanete aj online, a potom sa už len smelo pustite do nakupovania všetkého, čo váš dom a záhrada potrebuje.

Vložte prvý komentár

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*