OBI Žilina

  Obi logoZnačkové predajne OBI nechýbajú ani severe Slovenska a jedna z najväčších sídli práve v Žiline. Mesto, kde aktivita spotrebiteľov hľadajúcich sortiment pre dom a záhradu patrí k najvyšším, vám tak ponúka príležitosť nakupovať u tých najlepších.

OBI, to je kvalitný servis a super ceny

predajňa OBI Žilina

Pýšiť sa titulom jednotky na trhu vyžaduje aj splniť náročné požiadavky zákazníkov. OBI Žilina s tým však problém nemá, nakoľko je známa spojením kvalitného servisu, rozumných cienústretového prístupu. Vďaka tomu môžete skúsiť aj také služby ako požičovňa náradia či rezanie dosiek a to všetko s dobrou cenovou dostupnosťou.

Bohatá ponuka značkových produktovOBI Žilina

 

Najdôležitejším pilierom obchodnej stratégie je vsádzať na čo najväčší výber produktov. OBI Žilina ti ponúka sortiment rozdelený do niekoľkých kategórií, ktorý využijete pri výstavbe, na záhrade aj pri rekonštrukciách domu. 

OBI Žilina nájdeš na ul. Vysokoškolákov

Žilinský hobbymarket, ktoré regály poskytnú stovky druhov tovaru, nájdete na frekventovanej ul. Vysokoškolákov. Navštíviť priestory predajne môžete každý deň, pretože otváracia doba je nastavená od pondelka do piatku, vždy až do 20:00.

Vložte prvý komentár

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*