OBI Trenčín

  Obi logoJedna z predajní, ktorá dopĺňa širokú sieť hobbymarketov OBI Slovensko, sídli aj pod hradom Matúša Čáka. Hovoríme o prevádzke v Trenčíne, ktorá ponúka klientom to najlepšie z oblasti sortimentu pre dom a záhradu. 

OBI Trenčín prekvapí širokou ponukou

OBI Trenčín Technologické zariadenia, pomôcky z oblasti elektro, pracovné náčinie, kvalitné stavebniny a dokonca aj kvety. Čokoľvek z tohto sortimentu potrebujete, nájdete práve v OBI Trenčín. Poteší vás obrovský výber produktov, kvalitné značky, ale hlavne dobrá cenová dostupnosť.

Nekupujete, tak si požičajte

OBI Trenčín predajňaTrenčianska predajňa OBI nie je len o predaji najnovších produktov. Využívať niektoré z jej služieb môžete aj v prípade, že si nepotrebujete nič kúpiť. Reč je najmä o požičovni náradia, ktorá tu je pre všetkých kutilov zháňajúcich nejakú pomôcku len na pár hodín alebo dní.

Vstúpte do sveta OBI

Poprednú pozíciu OBI na Slovensku potvrdzuje aj predajňa v Trenčíne, kde nájdete všetko pre dom a záhradu vrátane viacerých doplnkových služieb. Vyskúšajte sami na vlastnej koži a nechajte sa unášať svetom nekonečných možností, ktoré vám OBI ponúka.

Vložte prvý komentár

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*