OBI Poprad

  Obi logoKutili, domáci majstri, stavbári aj pestovatelia kvetov z Popradu a okolia, už dlhší čas môžete nakupovať v jednom z najlepších marketov svojho druhu. Spoločnosť OBI Slovensko totiž pôsobí aj u vás, kde prevádzkuje jednu z 12 značkových predajní.  

Stovky druhov produktov

OBI Poprad predajňa

Stavebniny, záhradkárske potreby, náradie aj doplnky do domu a záhrady. To všetko nájdete práve v OBI Poprad, ktorá patrí do medzinárodnej siete špičkového predajcu. A teraz ju máte aj v Poprade, kde už vyše pol roka predáva stovky druhov produktov.

OBI je zárukou najvyššej kvality

OBI Poprad

V predajniach OBI našli svoje miesto produkty od popredných výrobcov, takže pri nákupoch nečakajte nič iné ako kvalitu. Za zmienku stoja aj doplnkové služby ako rezanie dreva alebo miešanie farieb, vďaka čomu bude váš nákup ešte komfortnejší.

Navštívte predajňu OBI Poprad

Či už hľadáte elektro príslušenstvo, pomôcky do záhrady, alebo stavebné materiály, veľký výber produktov v OBI Poprad vám umožní dostať sa k týmto produktom. Stačí navštíviť predajňu na Teplickej ceste a v ktorýkoľvek deň do 20:00 využiť služby vášho predajcu.

Vložte prvý komentár

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*