OBI leták

Obi logoBohatá ponuka zliav, prehľad najpredávanejšieho sortimentu a vynikajúca dostupnosť informácií o jednotlivých produktoch. To všetko nájdete v letáku od vášho obľúbeného predajcu OBI, ktorý pravidelne nachádzate vo svojej schránke.

 

Pôsobenie spoločnosti OBI na Slovensku trvá len niekoľko mesiacov, no aj napriek tomu si dokázala vybudovať široké spektrum zákazníkov. Okrem dobrého servisubohatej ponuky sortimentu má na tom zásluhu aj distribúcia reklamných tlačovín. OBI leták sa totiž dostáva priamo do vašej schránky, aby vás v pohodlí domova pozvali na nákupy najlepšieho tovaru pre dom, stavbu a záhradu.

OBI leták každý týždeň

OBI

Predstavitelia OBI Slovensko prichádzajú neustále s nejakými novinkami, o ktorých musíte okamžite vedieť. Keďže dbajú o to, aby ste mali prístup k aktualitám čo najskôr, svoj leták vám pošlú každý týždeň. Samozrejme s aktualizovaným obsahom, v ktorom sa vždy dozviete to najdôležitejšie z diania vo svete svojho obľúbeného predajcu.

Skvelá dostupnosť informácií

Cieľom letáku je staviť na skvelú dostupnosť informácií, vďaka ktorým budete presne vedieť, čo, kde a kedy nakupovať. Oboznámite sa s najpredávanejšími produktmi, dozviete sa o ich vlastnostiach a na záver si môžete spraviť porovnanie cien. Pre nových zákazníkov je tu ešte záverečná časť s informáciami o mieste predajní a s otváracími hodinami.

Prehľad o akciách v predajniach OBI

OBI leták

Hlavným bodom letáku OBI je samozrejme podrobný prehľad aktuálnych akcií. Zlacnené kvety, stavebniny či doplnky do domu a záhrady na vás vykuknú už z titulnej strany, aby následne pokračovali naprieč celým obsahom. Spojenie kvalitných značiek s atraktívnymi cenami tak máte k dispozícií na niekoľkých stránkach a to každý týždeň. Ako pozvánka na nákup stojí za to, čo myslíte?

Vložte prvý komentár

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*