OBI Košice

  Obi logoOBI Slovensko, jednotka v predaji stavebnín, záhradných doplnkov a iných užitočných potrieb pre všetkých domácich majstrov má svoje predajne aj v Košiciach. Miestni tak môžu využívať služby spoločnosti, ktorá presne vie, čo váš dom a záhrada potrebuje.

OBI Slovensko nájdete v Košiciach až 2-krát

predajňa Obi Bratislava

Košičania radi stavajú a renovujú, takže prítomnosť OBI Slovensko v ich meste má obrovský význam. Dokonca až taký, že záujem o tovar tohto druhu rastie napriek tomu, že v metropole východu sa prevádzkujú rovno dva markety.

OBI Košice na Moldavskej ceste

Prvú z predajní nájdete na frekventovanej Moldavskej ceste, ktorá je tradičným sídlom tých najúspešnejších predajcov. Atraktívna lokalita podporuje čísla predaja a zvyšuje návštevnosť marketu, čo robí z OBI Košice jedno z hlavných centier predaja na celom Slovensku.

Potreby pre dom a záhradu aj na Trolejbusovej

Obi Košice

 

Zdá sa, že kvety, stavebniny a ďalšie doplnky pre dom a záhradu od renomovaných výrobcov sa dobre predávajú aj na Trolejbusovej ulici. Košičania totiž využívajú služby OBI vo veľkom aj tu, takže majitelia sa môžu tešiť úspešnej voľbe pri otváraní pobočiek aj v prípade Košíc.

Vložte prvý komentár

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*