OBI Bratislava

Obi logoBratislava ako naše najväčšie mesto má aj najväčšiu kúpyschopnosť. Najsilnejším je aj dopyt po potrebách pre kutilov a záhradkárov, takže spoločnosť OBI ju pri otváraní svojich nových predajní nemohla obísť.

V Bratislave až dve predajne OBI

predajňa Obi Bratislava

Aby ste to do svojho obľúbeného hobbymarketu nemali príliš ďaleko, OBI Bratislava pre vás otvorila až dve predajne. Tú prvú nájdete v Ružinove na Bajkalskej ulici, no na svoje si prídu takisto obyvatelia Lamača a okolitých častí, pretože OBI predáva aj na Hodonínskej ulici.

OBI so širokou ponukou produktov

Obi Bratislava

Najvyššia návštevnosť vyžaduje aj najväčšiu ponuku sortimentu. Predstavitelia OBI vedia, že práve v priestoroch oboch bratislavských predajní je potrebné prikladať dôraz na rozmanitosť ponuky, a tak vám ponúkajú všetko, čo môžete využiť v dome alebo na záhrade.

V OBI Bratislava nakupujete do večera

Kľúčovú úlohu pre Bratislavčanov nakupujúcich v OBI zohrávajú otváracie hodiny. Vedenie vás však poteší, pretože obe predajne sú otvorené do 21:00, takže čas na návštevu si môžete dopriať aj vo večerných hodinách, kedy budete mať pri nakupovaní úplný pokoj.

Vložte prvý komentár

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*